okulary do komputera

Antyrefleksyjne okulary do komputera

 

Są to soczewki przeznaczone do pracy biurowej, pracy przy komputerze. Umożliwiają widzenie bliży i odległości pośrednich. Wykonywane są one równiez w technologii ray-tracing. Możliwa jest degresja - od 0,75 do 3,00 co 0,25 dioptrii.

Do każdej soczewki można zamówić dodatkowo: barwienie pełne, lub gradalne, blueblocker, pryzmat.

 

Dostępne są następujące powłoki:

- HARD - najlepsze utwardzenie lakierowe w produkcji soczewek H8

- SET - utwardzenie lakierowe, wielowarstwowy antyrefleks, powłoka hydrofobowa i antystatyczna - na wewnętrznej stronie soczewki.

- HSMC - utwardzenie lakierowe, wielowarstwowy antyrefleks, powłoka hydrofobowa i antystatyczna, odbicie szczątkowe - zielone transmisja światła 99,8%

okulary do pracy- LOTUS - LO² - LOTUS-TWO-SUPERCLEANCOAT. To ekskluzywna powłoka antyrefleksyjna, która dostępna jest dla prawie wszystkich naszych soczewek organicznych recepturowych. Posiada działanie antystatyczne jak również specjalny efekt skraplający w jednakowym stopniu dla wody i substancji oleistych. Odbicie szczątkowe - zielone, transmisja światła 99,8%

- ROYAL - najnowsza super nowoczesna powłoka oleofobowa, bardzo odporna na zarysowanie (l. Bayera 14,9), antystatyczna - jeszcze skuteczniej zapobiega osadzaniu się cząsteczek pyłu i kurzu, wielowarstwowy antyrefleks, odbicie szczątkowe - niebieskie. Zwiększony komfort widzenia.